GRID_STYLE

Post/Page

Weather Location

{fbt_classic_header}

Seba Boyraz'ın Esra Erol'da aradığı babası tecavüzcü çıktı!

Seba Boyraz'ın Esra Erol'da aradığı babası tecavüzcü çıktı!

Gazetevatan.com » YaÅŸam » Haber������������������…

Seba Boyraz'ın Esra Erol'da aradığı babası tecavüzcü çıktı!

 • Gazetevatan.com »
 • YaÅŸam »
 • Haber
Seba Boyraz'ın Esra Erol'da aradığı babası tecavüzcü çıktı! 07 Aralık 2017 Perşembe - 17:54 | Son Güncelleme : 07 12 2017 - 18:02

Esra Erol programına Seba Boyraz olayı damga vurdu. Antalya Korkuteli Sülekler Köyü'nden Muhammed Çelimli 35 yaşındayken 13 yaşındaki kıza tecavüz ediyor. İşte Seba Boyraz o tecavüzden olan kız.


SONRA OKU Seba Boyraz'ın Esra Erol'da aradığı babası tecavüzcü çıktı! ANTALYA Korkuteli Sülekler Köyü'nde yaklaşık 20 yıl önce yaÅŸanan tecavüz olayı yıllar sonra ÅŸoke eden bir ÅŸekilde ifÅŸa oldu. 'daki akıllara zarar veren olay, Seba Boyraz'ın evlatlık olduÄŸunu öğrenince öz ailesini aramasıya çıkmasıyla ortaya çıktı. Bunun için Esra Erol'un programına katılan Seba Boyraz, Muhammed Çelimli isimli tecavüzcünün kızı çıktı. Olayın hikayesi şöyle; Seba Boyraz isimli genç kız evlatlık olduÄŸun 7 ay önce tesadüf sonucu öğrendi. Annesi Tülay Hanım ile yüzleÅŸen Seba Boyraz ondan annesinin kimliÄŸini aldı. Korkuteli Sülekler köyünde yaÅŸayan annesini görmeye giden genç kız onunla yüzleÅŸince korkunç gerçeÄŸi öğrendi. 13 YAÅžINDAKÄ° TECAVÃœZ KURBANI: Seba'nın annesi hayatının kabusunu yaÅŸadığı sıralar henüz 1 3 yaşında bir çocukmuÅŸ. Köylüsü olan ve o zamanlar evli çocuklu olan Muhammed Çelimli, küçük kıza tecavüz etmiÅŸ. 35 yaşında olan Muhammed Çelimli olaydan sonra yoluna devam ederken küçük kız ailesine hiçbir ÅŸey söylememiÅŸ. Ta ki karnında 'birÅŸeylerin kımıldadığını' farkedene kadar. O sırada annesi kanser tedavisi için hastanede olduÄŸundan yengesine "Karnımda birÅŸey kımıldıyor bu ne' diye sormuÅŸ. Hamile kaldığının dahi farkında olmayan küçük kız için kabus orada bitmemiÅŸ. Ailesi olayı gizlemiÅŸ ve doÄŸan çocuÄŸu evlatlık verip onu da apar topar bir baÅŸkası ile evlendirmiÅŸ. YÃœZLEÅžTİĞİ TECAVÃœZCÃœ BABA NE DEDÄ°? : Seba Boyraz bunu öğrendikten sonra babası olduÄŸunu düşündüğü Muhammed Çelimli ile görüşmeye gidiyor. Baba olayı doÄŸruluyor ve DNA testi yaptırmak istiyor. Sonr aki günlerde ise bu kararından cayıp bir daha Seba Boyraz ile bu konuda görüşmüyor. Baba 13 yaşındaki bir kıza tecavüz ile ilgili de 'Beni kandırdılar, onun baÅŸkalarıyla da olduÄŸunu söylediler" diyerek maÄŸdur olduÄŸunu iddia ediyor. ABLA : BAÅžKA ÇOCUKLARI DA OLABÄ°LÄ°R : Muhammed Çelimli'nin kızı Nurgül Özgen, Seba Boyraz ile görüştüğünde ÅŸok bir ÅŸey söylüyor. 'Senin bir gün geleceÄŸini biliyordum' diyen Nurgül Özgen, "Babamın baÅŸka çocukları da olabilir' diyor. TECACÃœZCÃœ BÄ°R BABAYI Ä°STER MÄ°SÄ°NÄ°Z? : Esra Erol'daki kan donduran olayın bir diÄŸer yüzünde tecavüz ürünü olan Seba Boyraz'ın zor durumu var. Genç kızın babasının bir tecavüzcü olduÄŸunu öğrenmesine raÄŸmen DNA testi istemesi 'siz olsanız ne yapardınız' sorusunu akıllara taktı. DNA testi mi isterdiniz, 13 yaşında annenize tecavüz etmesinin hesabını mı sorardın ız? Ä°zleyicinin aklındaki sorulara Seba 'Ona baba demek istemiyorum ama kim olduÄŸumu da bilmek istiyorum' diyerek yanıt veriyor.

ETÄ°KETLER

Seba Boyraz Esra Erol Muhammed Çelimli tecavüz
 • SON HABERLER
 • Yangın çıktı, itfaiye 2’si bebek 8 kiÅŸiyi kurtardı
 • Katili olan kayınpederinden kaçamadı
 • Temizlik görevlisinden örnek davranış
 • 50 kiÅŸilik grup kahvehane bastı
 • BeÅŸiktaÅŸ'tan sert F.Bahçe açıklaması! Beşiktaş'tan sert F.Bahçe açıklaması!
 • Kocaman'dan Ali Ay'a yanıt Kocaman'dan Ali Ay'a yanıt
 • Anadolu Efes Sırbistan'da kayıp... Anadolu E  fes Sırbistan'da kayıp...
Sumber: Google News | Liputan 24 Seba

No comments